
Мото Акумулятор MOTO GEL YTX 14-BS MAXION (12V, 12A)
- Немає в наявності
- Код: YTX14-BS
1 900 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MOTO Gel акумулятори виробництва Huawei Китай
| Ємність, Ah | 12 Ah |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Размер, мм | 150*87*130 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Пусковий струм | 180 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YTX14-BS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мото АКБ | GEL |
- Ціна: 1 900 ₴


