
Мото акумулятор AGM YTX 5L-BS MAXION (12V, 5A)
- В наявності
- Код: AGM YTX5L-BS
605 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MOTO AGM акумулятори виробництва Huawei Китай
| Ємність, Ah | 5 Ah |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Размер, мм | 113*70*105 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Пусковий струм | 50 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YTX5L-BS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мото АКБ | AGM |
| AGM | МОТО AGM |
- Ціна: 605 ₴



