
Автомобільний акумулятор FORSE (D5) 140Аh 850A
- Немає в наявності
6 080 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Forse – це батарея преміум класу вітчизняного виробництва, призначена для автомобілів із підвищеною кількістю споживачів енергії.
АКБ відрізняється гарною стійкістю до вібрації під час руху авто по неякісному дорожньому покриттю, низькою саморозрядкою батареї, має підвищений ресурс кількості пусків (запусків) двигуна.
| Ємність , Ah | 140 |
| Пусковий струм, А | 850 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Forse |
| Довжина | 474 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 34 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 140 Ah |
| Бренд АКБ | FORSE |
- Ціна: 6 080 ₴


