
Автомобільний акумулятор FORSE (L5) 100Ah 850A R+
- Немає в наявності
4 187 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Forse — це батарея преміумкласу вітчизняного виробництва, призначена для автомобілів із підвищеною кількістю споживачів енергії.
АКБ вирізняється гарною стійкістю до вібрації під час руху авто через неякісне дорожнє покриття, низьке саморозряджання батареї, має підвищений ресурс кількості пусків (запусків) двигуна.
| Ємність, Ah | 100 |
| Пусковий струм, А | 850 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Forse |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | FORSE |
| Ємність, Ah | 100 Ah |
- Ціна: 4 187 ₴


