
Автомобільний акумулятор ISTA 7 Series (L2) 50Ah 420A L+
- В наявності
2 311 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні акумуляторні батареї ISTA від Українського виробника підійдуть для встановлення на сучасні легкові автомобілі зі стандартною кількістю споживачів електроенергії. Дані батареї мають тривалий ресурс експлуатації за умов циклічного навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Пусковий струм | 420 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Ista |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 50-55 Ah |
| Бренд АКБ | ISTA |
- Ціна: 2 311 ₴


