
Автомобільний акумулятор BOSCH 225Ah 1150A L+ (T50 800) (D6)
- Немає в наявності
13 947 ₴
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
Акумулятори Bosch (Німеччина) вважаються одними з кращих акумуляторних батарей на світовому ринку. При виготовленні АКБ Bosch використовується решітка, розроблена за новітньою технологією PowerFrame. PowerFrame дозволяє мінімізувати наслідки прискореної руйнації пластин у такій високій температурі.
ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ POWERFRAME В АКУМУЛЯТОРАХ BOSCH:
- на 20% триваліший термін служби, ніж у традиційної акумуляторної батареї
- стійкість до дуже низьких температур
- збільшений ресурс частих циклів заряду та розряду
- повна не обслуговуваність
- виключення контакту користувача з електролітом
Використання грат з високою точністю виконання, більшою жорсткістю і механічною стійкістю означає підвищення опору решітки до руйнування, поліпшення провідності струму, підвищення надійності пластин до корозії, мінімізація споживання води з електроліту.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 242 мм |
| Вага | 58 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 225 Ah |
| BOSCH | 140-240Ah |
| Бренд АКБ | BOSCH |
- Ціна: 13 947 ₴


