
Автомобільний акумулятор INTER Premium 50Ah 480A R+ (правий +)
- В наявності
2 227 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори INTER Premium українського виробника Westa добре зарекомендовали себе на ринку.
Отличное соотношение цена/качество.
Завдяки сучасній технології виробництва пластин із використанням кальцію Са-Са батарея має високі стартові токи.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Пусковий струм | 480 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Westa |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 50-55 Ah |
| Бренд АКБ | INTER |
- Ціна: 2 227 ₴


