
Автомобільний акумулятор 75Ah 720A R+Max Drive ASIA (правый +)
- В наявності
3 490 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні акумулятори Max Drive ASIA принади Туреччина — високоякісна батарея для різних типів тенспорту
Переваги Max Drive ASIA:
- технологія Ca/Ca (міцні пластини, леговані кальцієм і кальцієм);
- технологія Expanded Metal;
- +30% пускової потужності за будь-яких погодних умов;
- індикатор заряду;
- вбудований полум'ягасник, сепаратор-конвертер;
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | ESAN Battery |
| Довжина | 26.9 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 18.3 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | MAX DRIVE |
| Ємність, Ah | 70-75 Ah |
- Ціна: 3 490 ₴


