
Акумулятор 12V 18Ah BT- 6 DZM MAXION промисловий
- Немає в наявності
1 850 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM акумулятори виробництва Huawei Китай для сигналізій, дитячого електротранспорту, UPS
| Ємність, Ah | 18 Ah |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір, мм | 180*78*170 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Промислові, тягові АКБ | AGM |
| Бренд АКБ | MAXION |
- Ціна: 1 850 ₴





