
Акумулятор 12V 100 Ah промисловий LiPO4
- Немає в наявності
12 499 ₴
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
| Емкость, Ah | 100 Ah |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Размер, мм | 332*218*176 |
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Номінальна напруга: 12 В
Номінальна ємність: 110 Аг
Загальна висота: 218 мм
Висота: 213 мм
Ширина: 173 мм
Довжина: 331 мм
Вага: 28.6kg (63.05Ibs)±3%
Ємність (при 25 ° C) 10 год (10,8 В): 110 Аг
Ємність (при 25 ° C) 5 год (10,5 В): 80 Аг
Ємність (при 25 ° C) 3 години (10,5 В): 73,5 Аг
Ємність (при 25 ° C) 1 год (10,5 В): 55 Аг
Внутрішній опір (при 25 ° C): 3,5 мОм
Потужність: (40 ° C): 102%
Ємність (25 ° C): 100%
Ємність (0 ° C): 85%
Ємність (-15 ° C): 65%
Саморозряд (25 ° C) 3msc: 91% від номінальної потужності
Саморозряд (25 ° C) 6msc: 82% від номінальної потужності
Саморозряд (25 ° C) 12msc: 64% від номінальної потужності
Рекомендована робоча температура: 25 ° C ± 3 °C
Діапазон робочих температур - розряд: від -15°C до 50°C
Діапазон робочих температур - зарядка: від -10°C до 50°C
Діапазон робочих температур - зберігання: від -20°C до 50°C
Напруга буферної зарядки (25 ° C): 13.5 В постійного струму - 13.8 В постійного струму
Циклічна напруга заряджання (25 ° C): 14.4 В постійного струму - 14.7 В постійного струму
Максимальний струм заряджання: 30A
Максимальний струм розряду: 800 А
Розрахунковий термін служби (25 ° C): 12 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxx |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 218 мм |
| Вага | 37.92 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 100 Ah |
| Промислові, тягові АКБ | AGM |
- Ціна: 12 499 ₴



