
Акумулятор 12V 100 Ah MAXION промисловий
- В наявності
10 999 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM акумулятори виробляє Huawei Китай для сигналізацій, дитячого електротранспорту , UPS
| Емкость, Ah | 100 Ah |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Размер, мм | 333*216*173 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 333 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 216 мм |
| Вага | 37.92 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 100 Ah |
| Промислові, тягові АКБ | AGM |
| Бренд АКБ | MAXION |
- Ціна: 10 999 ₴




