
Автомобильний акумулятор 6CT-60 Аh 480 A R+ WESTA Standart
- Немає в наявності
2 750 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробничі потужності МНПК WESTA виробляють широкий асортимент SLI свинцево-кислотних стартерних акумуляторів від 40 А*год до 225 А*год, включаючи, відповідно, «легку» та «важку» групу батарей.Пускові характеристики АКБ, вироблені згідно з передовою технологією Ca/Ca, прирівнюються до найвищого класу.
Переваги автомобільного акумулятора WESTA "Стандарт":
- відносно високі характеристики пускового струму (при температурі нижче 18°С)
- зменшена витрата води
- відносно низька швидкість саморозряду
- низький внутрішній електричний опір при температурі нижче 0°С)
- збільшення терміну служби АКБ
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 480 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Westa |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 12.8 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | WESTA |
| Ємність, Ah | 60-65 Ah |
- Ціна: 2 750 ₴


