
Автомобільний акумулятор 60Ah 520A RED X R+ (правий+)
- Немає в наявності
2 240 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний акумулятор від бренду RED X європейського виробництва (Польща) виконує всі основні та необхідні функції у вашому автомобілі. Має високі струми, що важливо для старту двигуна особливо в зимовий період.
| Ємність, Ah | 60 |
| Стартовий ток, А | 520 |
| Розміри, мм | 242х175х190 |
| Гарантія, м | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 520 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | RED |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 60-65 Ah |
- Ціна: 2 240 ₴





