
Джерело безпер. живлення LOGICPOWER LPY-PSW-800VA+ (560Вт)5A/15A
- Немає в наявності
7 350 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд |
LOGICPOWER |
| Гарантія | 2 роки |
- Тип: лінійно-інтерактивне
- Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
- Акумуляторна батарея: зовнішня
- Типова потужність ВА/Вт: 800/560
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 5.65 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 7 350 ₴





