
Автомобільний акумулятор 74 Ah 720 А R+ MAX POWER (Туреччина)
- Немає в наявності
3 499 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори MAX POWER Туреччина - створений за інноваційною технологією Ultra, що забезпечує підвищену ємність та термін служби.
Технологія Ultra оптимізує внутрішній опір і дозволяє отримувати високі стартові токи навіть за низьких температур
Корпус акумулятора посилений ребрами жорсткості та стійкий до вібрацій та ударів
Технологія Ultra оптимізує внутрішній опір і дозволяє отримувати високі стартові токи навіть за низьких температур
Корпус акумулятора посилений ребрами жорсткості та стійкий до вібрацій та ударів
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | MAX DRIVE |
- Ціна: 3 499 ₴





