
Автомобільний акумулятор INTER EFB 200Ah 1450A L+
- Немає в наявності
7 956 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори INTER Premium українського виробника Westa добре зарекомендовали себе на ринку.
Лінійка EFB - використовують для автомобілей з системою старт стоп, в режимі частих пусків двигуна ( місто , таксі, кодон) . Відрізняються високими вібростійкими властивостями
Завдяки сучасній технології виробництва пластин із використанням кальцію Са-Са батарея має високі стартові токи.
| Ємність , Ah | 200 |
| Пусковий струм, А | 1450 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Пусковий струм | 1450 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Westa |
| Довжина | 474 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 45 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 190 Ah |
| Бренд АКБ | INTER |
- Ціна: 7 956 ₴



