
Інтелектуальний зарядний пристрій 10A
- В наявності
1 250 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Імпульсний зарядний пристрій для всіх типів акумуляторів з функцією десульфатації
Характеристики RG Tiange 6A
| Напруга АКБ | 12V |
| Струм заряду | 10А |
| Тип АКБ | Кислотные, EFB, AGM, GEL, AFB |
| min/max ємність АКБ | 2 А / 100 А |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 1 250 ₴


