
Автомобільний акумулятор 77Ah 760А R+ EUROKRAFT GOLD (правий+)
- Немає в наявності
3 550 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні аккумулятори Eurokraft виробництва Monbat (Болгарія) - високоякісна батарея для різних видів танспорту. Батареї цієї торгової марки відрізняються підвищеним рівнем стійкості до дії вібрації та резервної потужності.
Акумулятори Eurokraft виробництва Monbat (Болгарія):
- надійні та безпечні в обслуговуванні
- мають клапанне регулювання, що зводить до мінімуму небезпеку вибуху
- характеризуються тривалим терміном експлуатації
- запобігають корозії клем
- розраховані на динамічний старт незалежно від транспортного засобу
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.3 кг |
| Виробник | Monbat |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Країна виробник | Болгарія |
| Довжина | 278 мм |
| Стан | Новий |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 760 А |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | EUROKRAFT |
| Ємність, Ah | 77-78 Ah |
- Ціна: 3 550 ₴


