
Автомобільний акумулятор STARTER GE 100Ah 800А R+ (зправа+)
- В наявності
4 680 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні аккумулятори STARTER GE виробництва Monbat (Болгарія) - високоякісна батарея для різних видів танспорту. Батареї цієї торгової марки відрізняються підвищеним рівнем стійкості до дії вібрації та резервної потужності.
Акумулятори STARTER GE виробництва Monbat (Болгарія):
- надійні та безпечні в обслуговуванні
- мають клапанне регулювання, що зводить до мінімуму небезпеку вибуху
- характеризуються тривалим терміном експлуатації
- запобігають корозії клем
- розраховані на динамічний старт незалежно від транспортного засобу
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Виробник | Monbat |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Країна виробник | Болгарія |
| Довжина | 353 мм |
| Стан | Новий |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 800 А |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 100 Ah |
| Бренд АКБ | STARTER GE |
- Ціна: 4 680 ₴


