
Акумулятор MOTO GEL 6N 11A-BS MAXION (6V, 11A)
- Немає в наявності
750 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MOTO Gel аккумуляторы производсво Huawei Китай
| Ємність, Ah | 11 Ah |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір, мм | 120*60*130 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 11 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 11A-BS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мото АКБ | GEL |
- Ціна: 750 ₴


