
Мото акумулятор MAXION 24MXBM-GT4B-5 GEL (12V, 2,3Ah, 25A, -/+)
- В наявності
- Код: GT4B-5
499 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MOTO Gel аккумуляторы производсво Huawei Китай
| Ємність, Ah | 2,3 Ah |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір, мм | 113*39*87 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 2.3 А. г |
| Пусковий струм | 25 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YT7B-4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мото АКБ | GEL |
- Ціна: 499 ₴




