
Аккумулятор EXIDE 12v 4Ah (EB4L-B) (120х70х92) R, EN50
- Немає в наявності
1 000 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MOTO акумулятори продуктивно EXIDE (США) розроблені для високої продуктивності. Мають високу стійкість до вібрації, швидко заряджаються й мають антикорозійний захист.
| Місткість, Ah | 4 Ah |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір, мм | 120х70х92 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Пусковий струм | 50 А |
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | EB4L-B |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | NB, DR, Tweet, Storm, Elyseo, Kisbee, Buxy, Zest, BWS, XPS, Speedfight, Squab, Wave, V-Clic, SV, Looxor, Speedake, SA, Zenith, Rapido, Breeze, SC, Vivacity, RG, UF, Fox, Elystar, TKR, XR7, Aerox, XP6, Liberty, XR6, PX, Ludix, Axis, NK7, NH |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | EXIDE |
| Мото АКБ | Кислотні |
- Ціна: 1 000 ₴


