
Аккумулятор EXIDE 12v 5Ah (EB5L-B) (120х60х130) R, EN65
- Немає в наявності
1 300 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MOTO акумулятори продуктивно EXIDE (США) розроблені для високої продуктивності. Мають високу стійкість до вібрації, швидко заряджаються й мають антикорозійний захист.
| Місткість, Ah | 5 Ah |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір, мм | 120х60х130 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Пусковий струм | 65 А |
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | EB5L-B |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Yamaha, Honda, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | DR, SV, MTX, NS, XT, XTZ, SCV, NH |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | EXIDE |
| Мото АКБ | Кислотні |
- Ціна: 1 300 ₴


