
Автомобильный аккумулятор FILSON 75Ah (700A) R+ (правый)
- В наявності
3 400 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аккумулятори FILSON виробництво Туреччина:
| Ємність | 75 Ah |
| Пусковий ток | 700 A |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розмір, мм | 278*175*190 |
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 190 мм |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Вага | 17.3 кг |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Ширина | 175 мм |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 700 А |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Виробник | Filson |
| Довжина | 278 мм |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 70-75 Ah |
- Ціна: 3 400 ₴


