
Автомобільний акумулятор BOSCH S5 85Ah 800A R+ (правий +)
- В наявності
6 075 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор - найважливіша частина автомобіля, тому підбирати її необхідно, порадившись з менеджерами, нашої компанії. Автомобільний акумулятор BOSCH слід ставитися дбайливо, тоді акумулятор для авто прослужить довше очікуваного.
Українські водії високо оцінюють характеристики та якість акумуляторних батарей BOSCH, тому кількість бажаючих придбати Автомобільний акумулятор BOSCH зростає з кожним днем.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 85 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 80-85 Ah |
| BOSCH | 80-85Ah |
| Бренд АКБ | BOSCH |
- Ціна: 6 075 ₴


