
Автомобільний акумулятор FORSE (L1) 50Аh 480А R+
- В наявності
2 299 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Forse — це батарея преміумкласу вітчизняного виробництва, призначена для автомобілів із підвищеною кількістю споживачів енергії.
АКБ вирізняється гарною стійкістю до вібрації під час руху авто через неякісне дорожнє покриття, низьке саморозряджання батареї, має підвищений ресурс кількості пусків (запусків) двигуна.
| Місткість, Ah | 50 |
| Пусковий струм, А | 480 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Пусковий струм | 480 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Forse |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 13.7 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 50-55 Ah |
| Бренд АКБ | FORSE |
- Ціна: 2 299 ₴


