
Автомобільний акумулятор ISTA 7 Series (L3) 74Ah 720A R+
- Немає в наявності
- Код: ISTA 7
2 950 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні акумуляторні батареї ISTA від Українського виробника підійдуть для встановлення на сучасні легкові автомобілі зі стандартною кількістю споживачів електроенергії. Дані батареї мають тривалий ресурс експлуатації за умов циклічного навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Ista |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 19.3 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд АКБ | ISTA |
- Ціна: 2 950 ₴


