
Автомобільний акумулятор 77Ah 750A R+ EFB SZNAJDER Carbon Start Stop
- Немає в наявності
4 067 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SZNAJDER Carbon Start Stop EFB батарея для мікрогібридних авто, обладнаних пристроями Start/Stop. Він чудово впорається з великою кількістю пристроїв, що працюють від електрики. EFB (покращена батарея з рідким електролітом) збільшує термін служби батареї. Порівняно із звичайною кислотною батареєю SZNAJDER Carbon Start Stop EFB
| Виробник | Польща |
| Ємність, Ah | 77 |
| Стартові токи, А | 750 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Пусковий струм | 750 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Sznajder |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 16.7 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 77-78 Ah |
| EFB Start/Stop | EFB |
| Бренд АКБ | SZNAIDER |
- Ціна: 4 067 ₴


