
Інвертор MAXION 600W модифікована синусоїда
- Немає в наявності
1 050 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Вихідна напруга | 220/230/240 Vac |
| Номінальна потужність | 600W |
| Пікова потужність | 1200W |
| Форма хвилі | Модифікавана синусоїда |
| Частота | 50Hz |
| USB | 5V 2A |
| Струм холодного ходу | <0.6A |
| Напруга батареї | DC 12V |
| Діапазон напруги акумулятора | 10.5-15V |
| Минімальна напруга акумулятора | 10.5V |
| Захист від низької напруги | 10V |
| Захист від високої напруги | 15.5V |
| Максимальна ефективність | >90% |
| Захист | Захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перенапруги акумулятора, захист від низької напруги акумулятора |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1.230 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Ні |
- Ціна: 1 050 ₴








