
Автомобільний акумулятор BOSCH AGM 70Aз 760A R+ (S5A 080) (L3)
- Немає в наявності
8 640 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор - найважливіша частина автомобіля, тому підбирати її необхідно, порадившись з менеджерами, нашої компанії. Автомобільний акумулятор BOSCH слід ставитися дбайливо, тоді акумулятор для авто прослужить довше очікуваного.
Українські водії високо оцінюють характеристики та якість акумуляторних батарей BOSCH, тому кількість бажаючих придбати Автомобільний акумулятор BOSCH зростає з кожним днем.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 23 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 70-75 Ah |
| AGM | Автомобільні |
| BOSCH | 70-77Ah |
| Бренд АКБ | BOSCH |
- Ціна: 8 640 ₴


