
Автомобільний акумулятор BOSCH AGM 95Ah 850A R+ (S5A 130) (L5)
- В наявності
10 899 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор - найважливіша частина автомобіля, тому підбирати її необхідно, порадившись із менеджерами нашої компанії. Автомобільний акумулятор BOSCH слід ставитися дбайливо, акумулятор для авто прослужить довше очікуваного.
Українські водії високо оцінюють характеристики та якість акумуляторів BOSCH, тому кількість бажаючих купити Автомобільний акумулятор BOSCH росте з кожним днем.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 27 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 90-95 Ah |
| AGM | Автомобільні |
| BOSCH | 90-105Ah |
| Бренд АКБ | BOSCH |
- Ціна: 10 899 ₴


