
Автомобільний акумулятор VARTA 60Ah 540A Blue Dynamic (D43) (L2X) L+
- Немає в наявності
3 940 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чеські акумулятори VARTA популярні серед українських водіїв своєю надійністю та доступною ціною. До того ж, торгова марка випускає кілька актуальних ліній джерел електроенергії.
Акумулятор відноситься до варіантів європейського типу, що не обслуговуються. Має компактні розміри та зручну ручку для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 60-65 Ah |
| Бренд АКБ | VARTA |
- Ціна: 3 940 ₴


