
Автомобільний акумулятор 100Аh 1000Ah EXIDE Premium R+ (EA1000)
- Немає в наявності
- Код: EA1000
5 670 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор EXIDE - це акумулятор преміум сегменту, свинцево-кислотний (ca), carbon boost 2.0 - запатентована технологія компанією Exide. Акумулятори EXIDE PREMIUM підійдуть для установки на більшість сучасних автомобілів, з підвищеними вимогами до споживання електроенергії.
Компанія EXIDE американська компанія, що має заводи в багатьох країнах Європи, зокрема в Німеччині, Польщі, Франції.
Акумулятор EXIDE - характеризується довговічністю, має високі пускові токи
Стартерні акумуляторні батареї EXIDE виробляються на європейському обладнанні і відповідають жорстким сучасним вимогам.
Акумулятори EXIDE піддаються ряду випробувань і тестів, вони мають всі необхідні сертифікати якості готової продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 900 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EA1000 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | EXIDE |
| Ємність, Ah | 100 Ah |
- Ціна: 5 670 ₴






