
Акумулятор 12V 1.3Ah MAXION промисловий
- В наявності
350 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM акумулятори виробництва Huawei Китай для сигналізій, дитячого електротранспорту, UPS
| Ємність, Ah | 1.3 Ah |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір, мм | 97*43*51 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Промислові, тягові АКБ | AGM |
| Бренд АКБ | MAXION |
- Ціна: 350 ₴


