
Автомобильний акумулятор 60Ah 600A L+ MANFORСE MF (L2)
- Немає в наявності
2 950 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні акумулятори MANFORСE виробництва Туреччина - високоякісна батарея для різних видів танспорту.
Стильний сучасний дизайн відповідає вимогам ОЕМ (Original Equipment Manufacturer – оригінальний виробник обладнання). Поєднання якості, дизайну та доступної ціни роблять його гідним конкурентом у преміальному сегменті.
Переваги Manforce:
технологія Ca/Ca (міцні пластини, леговані кальцієм та кальцієм);
технологія Expanded Metal;
+30% пускової потужності за будь-яких погодних умов;
індикатор заряду;
вбудований пламегасник, сепаратор-конверт
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 600 А |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Yigit Aku |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 60-65 Ah |
| Бренд АКБ | MANFORSE |
- Ціна: 2 950 ₴


