
Акумулятор 12V 150 Ah MAXION промисловий
- Немає в наявності
15 700 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM акумулятори виробляє Huawei Китай для сигналізацій, дитячого електротранспорту , UPS
| Емкость, Ah | 150 Ah |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Размер, мм | 483*170*241 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 483 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 241 мм |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | MAXION |
| Промислові, тягові АКБ | AGM |
- Ціна: 15 700 ₴





