
Акумулятор 12V 100 Ah Yigit Aku AGM промисловий
- Немає в наявності
8 500 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM акумулятори виробництвасво Yigit Aku Туреччина використовуються в різних галузях промисловості телекомунікації, енергетика, обладнання для альтернативних джерел енергії, медична техніка та багато іншого.
| Емкость, Ah | 100 Ah |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Размер, мм | 553*126*230 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yigit Aku |
| Країна виробник | Туреччина |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 553 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 37.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 100 Ah |
| Промислові, тягові АКБ | AGM |
| AGM | Автомобільні |
- Ціна: 8 500 ₴





