
Автомобільний акумулятор INTER Sport 60Ah 580A L+ (L2)
- В наявності
2 389 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори INTER Sport українського виробника Westa добре зарекомендовали себе на ринку.
Отличное соотношение цена/качество.
Завдяки сучасній технології виробництва пластин із використанням кальцію Са-Са батарея має високі стартові токи.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 580 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Westa |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 60-65 Ah |
| Бренд АКБ | INTER |
- Ціна: 2 389 ₴




