
Автомобильний акумулятор 70Аh 630А R+ ZAP Carbon Start Stop EFB Asia
- Немає в наявності
3 850 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний акумулятор ZAP Carbon Start Stop EFB (Польща)
Основні переваги цього акумулятора: Технологія EFB : Цей акумулятор заснований на передовій технології EFB, що робить його ідеальним рішенням для автомобілів з високими енергетичними вимогами.
Технологія EFB забезпечує покращену стійкість до циклічних режимів заряду та розряду, що допомагає продовжити термін служби акумулятора та підвищити його продуктивність.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 630 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | ZAP |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 70-75 Ah |
| EFB Start/Stop | EFB |
| Бренд АКБ | ZAP |
- Ціна: 3 850 ₴


