
Автомобильный аккумулятор 72Ah 760A R+ BOSCH EFB Asia
- Немає в наявності
5 590 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний автомобільний акумулятор BOSCH EFB Asia Від виробника з Чехії. Цей акумулятор призначений для забезпечення надійного і стабільного живлення вашого автомобіля, гарантуючи високу продуктивність та довгий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| EFB Start/Stop | EFB |
| BOSCH | 70-77Ah |
| Бренд АКБ | BOSCH |
- Ціна: 5 590 ₴





