
Автомобильний акумулятор 40Ah 330A L+ BOSCH (S40 180) (B19) Asia
- В наявності
3 375 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний автомобільний акумулятор BOSCH Asia Від виробника з Чехії. Цей акумулятор призначений для забезпечення надійного і стабільного живлення вашого автомобіля, гарантуючи високу продуктивність та довгий термін служби.
| Ємність Ah | 40 Ah |
| Стартовий ток, А | 330 A |
| Розмір, мм | 180*132*203 |
| Основні | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Пусковий струм | 330 А |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 203 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 35-45 Ah |
| BOSCH | 40-55Ah |
| Бренд АКБ | BOSCH |
- Ціна: 3 375 ₴




