
Автомобильний акумулятор 95Ah 830A L+ PLATIN Silver Asia SMF (D23)
- В наявності
4 950 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори Platin (Турція)
Автомобільні акумулятори Platin виготовляються на заводах консерну Yigit Aku A.S в Туреччині. Даний бренд давно завоював довіру автолюбителів в більш ніж 60 країнах світу. Батареї Platin відрізняються європейською якістю і надійністю
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 830 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Platin |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 224 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | PLATIN |
| Ємність, Ah | 90-95 Ah |
- Ціна: 4 950 ₴




