
Автомобильний акумулятор 42Ah 370A L+ PLATIN Silver Asia SMF (D23) тонкі клеми
- Немає в наявності
2 450 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори Platin (Турція)
Автомобільні акумулятори Platin виготовляються на заводах консерну Yigit Aku A.S в Туреччині. Даний бренд давно завоював довіру автолюбителів в більш ніж 60 країнах світу. Батареї Platin відрізняються європейською якістю і надійністю
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 42 А. г |
| Пусковий струм | 370 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Platin |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 224 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | PLATIN |
- Ціна: 2 450 ₴


