
Трансформаторний зарядний пристрій MAXION PLUS-15СT
- Немає в наявності
1 949 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядні пристрої Maxion виробника Huawei відрізняються високою якістю та тривалим рядком експлуатації за невисоку ціну. Зручні та прості у використанні
Характеристики MAXION PLUS-15 CT
| Напруга АКБ | 6V/12V/24V |
| Струм заряду | 15А |
| Тип АКБ | Кислотные, EFB, AGM, GEL, AFB |
| min/max ємність АКБ | 4 А / 230 А |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 15 А |
| Ємність акумулятору | 230 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.55 кг |
- Ціна: 1 949 ₴





