
Автомобільний акумулятор 75Аh 720Ah TOPLA TOP R+ (EA420)
- В наявності
5 499 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор ТOPLA TOP - акумулятор виробництва заводу ТАВ (Словенія)
- чудові електротехнічні показники;
- надійність у використання
- мінімальна витрата води
Topla TOP створений для забезпечення повноцінного живлення енергоємних електроприладів автомобіля: кондиціонер, магнітола, навігація, бортовий комп'ютер, опалення салону. Забезпечує високі пускові струми при запуску двигуна. Це дозволить легко завести машину навіть після морозної ночі, проведеної на зимовій автостоянці.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | TAB |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд АКБ | TOPLA |
| Ємність, Ah | 70-75 Ah |
- Ціна: 5 499 ₴


