
Автомобільний акумулятор OBERON Dynamic 60Аh 580А R+ (LB2) (правий +) Україна
- В наявності
2 490 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор OBERON виробництва ISTA ємністю 60 Аг в європейському корпусі (зворотня полярність).
Недорога, вітчизняна батарея, що обслуговується з відмінною стійкістю до глибоких розрядів і важких умов експлуатації.
Замовити можна на сайті або за телефоном : 099 449 14 27, 096 385 6214
Гарнатійний термін 12 місяців з дня продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 580 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Ista |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність, Ah | 60-65 Ah |
| Бренд АКБ | WESTA |
- Ціна: 2 490 ₴


