
Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Black Asia 75Аh 640А L+ (лівий +) D26
- Немає в наявності
4 076 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Надійність:
FIAMM – світовий лідер у галузі акумуляторних технологій, відомий своєю надійністю та якістю продукції. Ви можете покладатися на акумулятори FIAMM Titanium Black Asia для безвідмовної роботи вашого автомобіля.
Ефективна робота:
Акумулятор FIAMM Titanium Black Asia забезпечує стабільне та ефективне енергоживлення, необхідне для надійної роботи автомобільних систем.
Принцип роботи:
Акумулятор FIAMM Titanium Black Asia працює на основі хімічної реакції між свинцевими пластинами та електролітом. Під час запуску двигуна акумулятор надає необхідну електроенергію для запуску двигуна. Під час руху акумулятор заряджається генератором автомобіля, відновлюючи свою ємність.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Fiamm |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 18.1 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 076 ₴




