
Автомобільний акумулятор FIAMM Ecoforce AGM 80Аh 800А R+ (VR800) (L4)
- В наявності
- Код: VR800
7 692 ₴
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
Акб для авто, одна з найважливіших частин автомобіля, перед тим, як купити акб, проконсультуйтеся з менеджерами "ДІМ Акб" про те, який потрібен вам АКБ в авто, вам гарантована професійна консультація
Перед тим, як купити Автомобільний акумулятор FIAMM Ecoforce AGM 80Аh 800А R+ зверніть увагу, що у цього акб Права полярність, а також пусковий струм 800A і 80Ah ємність.
Акумуляторна батарея – одна з основних частин авто, тому підбирати її необхідно консультуючись із фахівцями нашої компанії. Автомобільний акумулятор FIAMM Ecoforce AGM 80Аh 800А R+ слід ставитися дбайливо, тоді акумулятор для авто прослужить довше очікуваного.
Наші водії високо оцінюють характеристики та якість акумуляторних батарей FIAMM, тому кількість бажаючих придбати Автомобільний акумулятор FIAMM Ecoforce AGM 80Аh 800А R+ зростає з кожним днем.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Fiamm |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22.9 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | VR800 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 692 ₴






