
Автомобільний акумулятор VARTA Silver Dynamic AGM (A5) 95Ah 850А R+ (L5)
- В наявності
11 019 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед тим, як купити Автомобільний акумулятор VARTA Silver Dynamic AGM (G14) 95Ah 850А R+ зверніть увагу, що у цього акб Права полярність, а також пусковий струм 850A і 95Ah ємність.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина автомобіля, тому вибирати її необхідно консультуючись із фахівцями нашої компанії. Автомобільний акумулятор VARTA Silver Dynamic AGM (G14) 95Ah 850А R+ слід ставитися уважно, тоді АКБ прослужить довше очікуваного.
Наші водії високо оцінюють характеристики та якість акумуляторних батарей VARTA, тому кількість бажаючих придбати Автомобільний акумулятор VARTA Silver Dynamic AGM (G14) 95Ah 850А R+ зростає з кожним днем.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 26 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 11 019 ₴


