
Акумулятор VARTA Blue Dynamic Asia (B33) 45Ah 330A L+ (B24 т. к,)
- Немає в наявності
3 160 ₴
+380 (99) 449-14-27
Менеджер
- +380 (93) 700-60-91Менеджер
- +380 (96) 385-62-14Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги акумулятора VARTA Blue Dynamic 45Ah(Аг) 330A L+
- Висока стартова здатність:
- Акумулятори "VARTA Blue Dynamic" мають високу стартову здатність, що дозволяє надійно запускати двигун навіть за низьких температур. Ця особливість важлива для автомобілів, що працюють у суворих кліматичних умовах.
- Технології зниження саморозряду:
- Просунуті технології в лінійці "Blue Dynamic" знижують саморозряд акумулятора. Це означає, що акумулятор зберігає свій заряд довше, що корисно під час тривалого зберігання або в разі, коли автомобіль не використовується протягом довгого часу.
- Тривалий термін служби:
- Застосування якісних матеріалів і технологій, як-от герметичність, сприяє збільшенню терміну служби акумулятора, що економить гроші на заміну батареї в майбутньому.
Принцип роботи акумулятора:
Принцип роботи автомобільного акумулятора VARTA Blue Dynamic 45Ah(Аг) 330A L+ заснований на електрохімічних процесах, які відбуваються всередині акумулятора та забезпечують постійне живлення електричних систем автомобіля. Принцип роботи акумулятора дозволяє надійно та ефективно зберігати і постачати електричну енергію для автомобіля. Цей процес забезпечує надійний запуск двигуна, роботу електричних систем і задовольняє енергетичні потреби вашого автомобіля в різних умовах експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Кальцієві (Ca/Ca) |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Пусковий струм | 330 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 160 ₴





